مسابقات one

آنجلا لی سه گانه می خواهد با شیونگ جینگ نان، شات دیگری در “وضعیت قهرمان قهرمان”

آنجلا لی سه گانه می خواهد با شیونگ جینگ نان، شات دیگری در “وضعیت قهرمان قهرمان”

پس از یک وقفه طولانی برای تشکیل خانواده، آنجلا لی به دایره بازگشت و با عملکردی شجاعانه از عنوان قهرمانی جهانی وزن اتمی ONE زنان خود با موفقیت دفاع کرد. ONE X.

“غیرقابل توقف” نامزد فزاینده شماره 1 را ارسال کرد تمبر Fairtex در دور دوم درگیری رویداد اصلی آنها ماه گذشته، و پس از چنین بازگشت چشمگیری، او انگیزه ای برای ادامه نام بردن دارد.

ملکه باسابقه وزن اتمی احتمالاً امسال دوباره طلای خود را در معرض خطر قرار خواهد داد، اما او همچنین به یک مسابقه سه گانه در برابر رقیب قدیمی خود چشم دوخته است. شیونگ جینگ نان برای شانس گرفتن دومین بند قهرمانی جهان.

لی گفت:

من قطعاً می‌خواهم کمربند وزن کاهی را بگیرم، بنابراین دوست دارم دوباره با شیونگ مبارزه کنم و به وزن کاهی بروم و سعی کنم آن موقعیت قهرمان را بدست بیاورم.

همچنین، اکنون وزن‌های اتمی زیادی در بخش وجود دارد، بنابراین من دوست دارم به دفاع از عنوانم ادامه دهم، اما دوست دارم که شاهد رشد بخش وزن اتمی باشم، درست مانند افزایش وزن اتمی.»

لی و شیونگ قبلاً یک جفت مبارزه حماسی عنوان جهانی را با هم تقسیم کرده‌اند که هر دو ورزشکار در دور پنجم پایانی چشمگیر به دست آورده‌اند.

در مارس 2019، شیونگ طلای نی وزن خود را با یک طلا حفظ کرد ناک اوت «غیرقابل توقف». و در مسابقه برگشت آنها در اواخر همان سال، لی نماد چینی را از طریق چوک برهنه پشتی ارسال کرد برای دفاع از کمربند وزن اتمی خود

قطعاً امتیازی وجود دارد که باید حل شود، و ساکن هاوایی احساس می کند مطمئن است که می تواند در یک مسابقه لاستیکی پیروز شود.

لی گفت:

فکر می‌کنم در این چند سال گذشته خیلی بیشتر رشد کرده‌ام و پیشرفت‌های بسیار بیشتری نسبت به او داشته‌ام و فکر می‌کنم این می‌تواند در عملکرد ما نشان داده شود. بنابراین قطعاً، وقتی دوباره با هم هماهنگ شویم، داستان متفاوتی خواهد بود و فکر می‌کنم همه مشتاق دیدن آن هستند.»

آنجلا لی آماده دفاع از طلا در برابر هام سئو هی است

در حالی که آنجلا لی امیدوار است که قهرمان دو بخش جهان شود، او می داند هام سئو هی برای یک شات عنوان جهانی وزن اتمی زنان می آید.

“همزنگ” مدعی رتبه 3 را شکست داد دنیس زامبوانگا در مسابقات پشت سر هم و پس از پیروزی خودش در ONE X، مسابقه آینده با لی توسط Chatri Sityodtong مدیر عامل ONE Championship تایید شد.

به نوبه خود، “Unstoppable” تحت تاثیر رتبه دوم کره جنوبی قرار گرفت و مشتاقانه منتظر یک مسابقه در دایره است.

او گفت:

من دوست دارم با سئو بجنگم. من فکر می کنم که او کار بزرگی انجام داده است. فکر می‌کنم در حال حاضر واضح است که او مبارزه بعدی خواهد بود.»

ژامبون آخرین پیروزی مقابل زامبوانگا با برد لی در برابر استم برابر بود، بنابراین دومی نگاهی مستقیم به این اقدام داشت.

و پس از تماشای «همزانگ» که به اتفاق آرا تصمیم شجاعانه ای گرفت، این سنگاپوری-آمریکایی انتظار یک قهرمانی هیجان انگیز و سخت در عنوان قهرمانی جهان را دارد.

“غیرقابل توقف” اضافه کرد:

“این یک مبارزه سخت بود [Ham’s] اخرین. او با همان کارت من مسابقه داد و فکر می‌کنم او همه کارهای درست را انجام داد تا برنده شود.

او سرسخت است. او با سختی‌ها مبارزه کرد و راهی برای پیروزی پیدا کرد، بنابراین فکر می‌کنم مهارت‌های ما به خوبی با هم مطابقت دارند. او یک کهنه سرباز MMA است، بنابراین مبارزه با او عالی خواهد بود.”

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا